1/3/2023 | Prodej stavebního pozemku o výměře 4721 m2 ve Viticích

28106, Vitice
9 900 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 4721 m2 se zastavitelnou částí cca 1300m2 v k.ú. Hřiby obec Vitice (zbylá část pozemku je územním plánu označena jako územní reserva pro územní výstavbu). Nyní možno využít jako zahradu nebo na chov zvířat (koně, ovce, atd. K pozemku vede zpevněná komunikace.
Pozemek se nachází na okraji zastavitelné plochy - velká přednost je tudíž klid. Na pozemku se nachází studna s pitnou vodou. elektřina na hranici pozemku,
V ceně pozemku je i projektová dokumentace a stavební povolení na stavbu domu, který nový majitel může využít pro okamžité zahájení výstavby.
Obec Vitice leží7 km jihovýchodně od Českého Brodu. Pozemek leží na poloviční cestě mezi Prahou a Kolínem. Vzdálenost od hranice Prahy 17 minut (cca 20km) po silnici Praha,- Kolín, Do Kolína 17. minut (cca 21 km2).
V obci Vitice se nachází, pošta, základní a mateřská škola, obchod.
Pořízení této nemovitosti lze financovat hypotékou na bydlení nebo podnikatelským úvěrem, které Vám rádi zprostředkujeme.
Pro více informací prosím kontaktujte makléře,
Zájemcům zajistíme právní služby, financování nákupu nemovitostí nebo vybavení domu včetně fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel., pojištění, případně i prodej Vaší stávající nemovitosti. Zároveň zajišťujeme i výstavbu nemovitostí, dodání fotovoltaiky a tepelných čerpadel.
Pozor - pouze u nás Vám také zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů. Zeptejte se nás a bydlete chytře!
V případě zájmu o využití projektu uvádíme základní informace k domu:
HLAVNÍ STAVEBNÍ KONSTRUKCE
Základové konstrukce jsou navrženy v systému CEMEX ELEGOHOUSE. Nosné zdivo celého objektu je navrženo z keramických bloků POROTHERM. Stropní konstrukci nad přízemím tvoří keramický strop systému POROTHERM. Konstrukce krovu je navržena jako dřevěná vaznicová soustava s fošnovými krokvemi tloušťka 75 mm.. Jako střešní krytina je navržena krytina Tondach. Okna a vchodové dveře jsou navrženy plastové s izolačním trojsklem.
ZÁKLADNÍ ÚDAJE: Užitková plocha: přízemí 83,80 m2, poschodí: 68,30 m2, celkem: 152,10 m2, obytná plocha celkem: 95,50 m2, zastavěná plocha: 1 10,40 m2.

  • Celková plocha:4 713 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Doprava:silnice; autobus


Prodávající makléř

Penelope

Mgr. Vavřička Stanislav

Tel.: +420 724050175

Kontaktní formulář