45 | Prodám zasíťované stavební pozemky Mýto u Rokycan

U Sladovny, 33805, Mýto
3 950 Kč (za m2)

Exkluzivně nabízíme k prodeji 19 zasíťovaných stavebních pozemků s výměrami od 520 m2 do 990 m2. Prodej je možný jednotlivě i v celku.
Na přání zájemců můžeme provést výstavbu domu na klíč, včetně zajištění stavebního povolení..

Lokalita pozemků k výstavbě rodinných domů se nachází v na okraji obce Mýto u dálnice Plzeň - Praha. Pozemky nabídnou velmi klidné bydlení, panoramatické výhledy do krajiny - Brdy, čistě jižní orientaci a spousty denního světla díky svému umístění nad obcí.. Pozemky jsou předávány s kompletní vybaveností.
V ceně pozemku je totiž vše připravena a přivedeno až na okraj samotných pozemků elektřina, vodovod, kanalizace, nově vybudované chodníky ze zámkové dlažby, silniční komunikace s asfaltovým povrchem a veřejné osvětlení. Pozemky budou majitelům předány kompletně hotové a připravené zahájení na staveb nových rodinných domů skládajících se z maximálně tří bytových jednotek. Stavební práce na infrastruktuře jsou již některých pozemcích jsou komplexně hotové a je možnost ihned zahájit výstavbu domů. U zbylé části pozemků jsou již vybudovány přípojky a dokončuje se komunikace, jejíž předpokládaný termín dokončení a kolaudace je konec roku 2023 nebo začátek roku 2024 - dle klimatických podmínek.

Obec Mýto , kde se pozemky nachází, leží oblasti, kde se rozprostírají brdské lesy v okrese Rokycany v Plzeňském kraji, v údolí Holoubkovského potoka asi jedenáct kilometrů severovýchodně od Rokycan. Žije v něm přibližně 1 600 obyvatel. Mýto leží na hlavních spojnicích Prahy a Plzně: osu města tvoří historická silnice II/605, ze severní strany město míjí dálnice D5 (západně od Mýta je položen exit 50 Mýto), z jižní strany pak železniční trať 170 (zastávka Mýto).

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme i s financováním nákupu pozemků a další výstavbou prostřednictvím našeho hypotečního makléře nebo spolupracujících stavebních firem provádějící stavbu na klíč. Bližší informace podá náš makléř Mgr. Vavřička, na kterého se můžete s důvěrou obrátit.

  • Celková plocha:520 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Doprava:vlak; dálnice; silnice; autobus


Prodávající makléř

Penelope

Mgr. Vavřička Stanislav

Tel.: +420 724050175

Kontaktní formulář