54 | Prodám zasíťovaný stavební pozemek Mýto u Rokycan

U Sladovny, 33805, Mýto
2 340 000 Kč (za nemovitost)

Exkluzivně nabízíme k prodeji plně zasíťovaný stavební pozemek s výměrou 526 m2.

Pozemek určený k výstavbě rodinného domu se nachází v na okraji obce Mýto (u Rokycan) u dálnice Plzeň - Praha. Pozemek nabízí velmi klidné bydlení, panoramatický výhled do krajiny - Brdy. Má čistě jižní orientaci a poskytuje spoustu denního světla díky svému umístění nad obcí. Pozemek je připraven k okamžitému předávání novým majitelům s již vybudovanou kompletní vybaveností - elektřina, vodovod, kanalizace, nově vybudované chodníky ze zámkové dlažby, silniční komunikace s asfaltovým povrchem a veřejné osvětlení a připravené k zahájení na stavby nového rodinného domu, který může být rozdělen dle územního plánu až na tři bytové jednotky.

Obec Mýto , kde se pozemek nachází, leží oblasti, kde se rozprostírají brdské lesy v okrese Rokycany v Plzeňském kraji, v údolí Holoubkovského potoka asi jedenáct kilometrů severovýchodně od Rokycan. Žije v něm přibližně 1 600 obyvatel. Mýto leží na hlavních spojnicích Prahy a Plzně: osu města tvoří historická silnice II/605, ze severní strany město míjí dálnice D5 (západně od Mýta je položen exit 50 Mýto), z jižní strany pak železniční trať 170 (zastávka Mýto). V obci je veškerá infrastruktura - školka, škola, zdravotní středisko, obchody atd.

Na přání zájemců můžeme provést výstavbu domu na klíč, včetně zajištění stavebního povolení..

V případě zájmu Vám rádi pomůžeme i s financováním nákupu pozemku, jakožto i s další výstavbou prostřednictvím našeho hypotečního makléře nebo spolupracujících stavebních firem provádějící stavbu na klíč. Bližší informace podá náš makléř Mgr. Vavřička, na kterého se můžete s důvěrou obrátit.

  • Celková plocha:586 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Doprava:vlak; dálnice; silnice; autobus


Prodávající makléř

Penelope

Mgr. Vavřička Stanislav

Tel.: +420 724050175

Kontaktní formulář