67 | Prodej stavebního pozemku 1142 m2 v Lubenci - Příbenicích

44101, Lubenec
2 490 000 Kč (za nemovitost)

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 1142 v k.ú. Příbenicích (Lubenec). Pozemek se nachází v klidné lokalitě přírodně zajímavé lokalitě /Kapucínské skály/.

Přibenice je malá vesnice, část obce Lubenec v okrese Louny. Nachází se asi 5 km na východ od Lubence. a od dálnice D6 mezi Prahou a Karlovými Vary.
V blízkém Lubenci je i základní škola a školka.
Koupi pozemku lze financovat hypotékou, kterou Vám rádi zprostředkujeme.

Zároveň s tímto pozemkem nabízíme možnost zajištění kompletní realizace výstavby rodinného domu, penzionu atd . včetně výhodného úvěrování výstavby - bez ohledu na věk, dokládání příjmu nebo platební historii.
Pořízení této nemovitosti lze financovat hypotékou na bydlení nebo podnikatelským úvěrem, které Vám rádi zprostředkujeme.
Pro více informací prosím kontaktujte makléře,
Zájemcům zajistíme právní služby, financování nákupu nemovitostí nebo vybavení domu včetně fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel., pojištění, případně i prodej Vaší stávající nemovitosti. Zároveň zajišťujeme i výstavbu nemovitostí, dodání fotovoltaiky a tepelných čerpadel.
Pozor - pouze u nás Vám také zajistíme moderní financování až na 35 let, bez ohledu na věk a prokazování příjmů. Zeptejte se nás a bydlete chytře!

  • Celková plocha:1 142 m2
  • Druh pozemku:pro bydlení
  • Doprava:silnice


Prodávající makléř

Penelope

Mgr. Vavřička Stanislav

Tel.: +420 724050175

Kontaktní formulář